Hizmetler

Karot Beton Kesme


Karot Beton Kesme
Beton duvar ve döşeme kalınlıklarının fazla olması nedeni ile hidrolik beton kesicilerin kullanılamadığı durumlarda karot ile beton kesme yöntemi kullanılır.

Bilgi/İş Talebi

Hidrolik beton kesme makinelerin kesemediği kalın beton duvar yada döşemelerde, açılması planlanan kapı, pencere, havalandırma boşluğu gibi boşluklar karot ile delme suretiyle açılabilmektedir.  Kesilmesi planlanan alanın dış hat çizgileri oluşturulduktan sonra, dış hat üzerinden yanyana karot ile delme işlemi uygulanarak, uzaklaştırılmak istenilen beton duvar yada döşeme kesilerek alınır.

Karot ile beton kesme yöntemi, kullanışlı bir kesim yöntemidir. Karot cihazları diğer kesici makinelere göre daha az yer kapladığından, profesyonel kişilerce yapılan karot kesme işleri oldukça pratik olabilmektedir.

Firmamız kesim yapılması planlanan beton duvar yada döşemenin özelliğine ve kesim planan alanın büyüklüğüne bağlı olarak en uygun beton kesme yöntemini uygulacaktır. Deler Makine Ltd Şti olarak, karot ile beton delme ve kesme konusundaki yaklaşık 10 yıllık tecrübemiz ile, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Karot ile beton kesme konusunda en önemli noktalardan biri kesim alanın doğru şekilde planlanması ve ana binaya veya taşıyıcı sisteme zarar vermemektir. Kat döşemelerinde şaft açılımları, tesisat kanal açılımları ve projede yer almayan ve sonradan ihtiyaç duyulan kapı ve pencere açılımları karot beton delme yöntemi ile kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Hidrolik beton kesme makinesinin uygun olduğu durumlarda da daha hızlı bir işlem gerçekleştirebilmek için hidrolik beton kesme yöntemi kullanılmaktadır.

Deler Makine Ltd Şti olarak, İzmir ve çevre illerdeki tüm karot beton delme ve kesme işleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile hızlı çözümler üreten firmamız, işlerinizi temiz, kaliteli ve hasarsız ve en hızlı şekilde gerçekleştirerek işi teslim etmektedir.

Bu sayfayı paylaş