Hizmetler

Karot Beton Delme


Karot Beton Delme
Beton delme işlemlerinden en sık kullanılan metot karot ile beton delme işlemidir. Firmamız tüm beton delme işleriniz için profesyonel ekibi ile hizmetinizdedir.

Video Bilgi/İş Talebi

Beton duvar ve döşemelerin delinmesi ihtiyacı pek çok nedenden dolayı karşımıza çıkabilmektedir. Bunların en başlıcaları;

  • Havalandırma için beton deme
  • Tesisat, boru ve kablo kanalları için beton delme
  • Kapı, pencere gibi boşlukların açılması için beton delme
  • Merdiven boşluklarının açılması yada fabrika tipi binalarda teçhizatlarlar yada siloların yerleşebilmesi için beton delme
  • Dekoratif amaçlı beton delme şeklindedir.

Bu amaçlar dışında pek çok farklı amaçla da beton delme işlemi uygulanabilmektedir. Beton delme için en çok kullanılan yöntem karot ile beton demledir. Karot makineleri ile 4 metre derinlikte beton duvarlar 45-90 derece açılar ile çok farklı çaplarda delinebilirler. Karot delme aynı zamanda çok kalın beton duvar yada döşemelerde, hidrolik beton kesme yada dez kesme makineleri ile kesilemeyecek kadar kalın duvar ve döşemelerde istenilen boyuttta betonun kesilip çıkarılması için de kullanılır. Karot delme ile beton duvarlarda kapı yada pencere boşluklarının açılması sağlanabilir.

Karot makineleri, diğer beton kesicilerine göre daha küçük olduğundan, diğer beton kesme makinelerinin kesemediği yada yanaşamadığı her türlü ortamda beton kesim şansı tanırlar.Karot ile beton delme işlemi deneyim isteyen incelikli bir iştir. Karot makinelerinin yanlış kullanımları, delme işleminin yapıldığı alanda hasara ve kırılmalara en öenmlisi de işlemi yapan kişilerde sakatlanmalara neden olabilir.

Beton delme işlerinizde, talep ettiğiniz işleme göre en uygun beton delme yönetimi belirlendikten sonra gerekli delme işlemi firmamız tarafından profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir. Her türlü beton delme işiniz için bize ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaş