Kurumsal

Beton Delme İzmir

Beton Delme İzmir

Beton delme işlemi, beton duvar ve döşemelerde çok çeşitli amaçlar nedeni ile gerçekleştirilmektedir. Deler Makina Ltd. Şti. olarak yuvarlak kesitli beton delme işlemleri için karot ile beton delme yöntemi uygulamaktayız. Bunun dışında kare ve daha büyük kesitli delme işlemleri için hidrolik beton kesme yöntemini tercih etmekteyiz.

Firmamız Deler Makina Ltd. Şti. 2006 yılından beri, tüm beton delme, beton kesme, derz kesme ve karot ile beton delme işlerini itina ve profesyonel hizmet anlayışı ile sürdürmektedir. Profesyonel ekibimiz ve tüm beton delme - kesme işlerini gerçekleştirebilecek makina parkurumuz ile hizmetinizdeyiz.

Amacımız, tüm beton delme işlerinizi itina ve kalite ile gerçekleştirmek ve bu işlemler sırasında yapılarınız zarar vermemektir. Beton delme işleminin profesyonel kişiler ve kaliteli ekipmanla yapılması gereken bir iş olduğunu lütfen unutmayınız. Amatörce yapılacak her beton delme ve kesme işi, yapınızda istemediğiniz ve geri dönüşü olmayan hasarlar oluşturabilir.

Firmamız, yaptığı işin öneminin bilincinde olup sizlere en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır. Beton delme ve kesme ve tüm karot işleriniz konusunda sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.